کد خبر : 15211 تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ ۱۸:۲۲

در راستای پایش شبکه های بهداشت و درمان در استان گیلان انجام شد:

بازدید معاون غذا و دارو از شبکه بهداشت و درمان بندر انزلی

معاون غذا و دارو گیلان به همراه مدیران ستادی از شبکه بهداشت و درمان شهرستان بندرانزلی بازدید نمود.به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم‌ پزشکی گیلان، معاون غذا و دارو به همراه مدیران ادارات نظارت بر مواد غذایی و بهداشتی و نظارت بر امور دارویی و مخدر معاونت از شبکه بهداشت و درمان شهرستان بندر انزلی بازدید نمود. 

 

در این بازدید دکتر نجفی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بندر انزلی ضمن خوشامدگویی، گزارشی از وضعیت موجود شبکه بهداشت و درمان به ویژه واحدهای نظارت بر مواد غذایی و دارویی ارائه نمود.

 

در ادامه معاون غذا و دارو ضمن تشکر از زحمات مدیر و کارشناسان نظارت بر مواد غذایی و بهداشتی و دارویی شبکه بهداشت و درمان؛ خواستار همکاری بیشتر به منظور نظارت دقیق بر واحدهای تولیدی، داروخانه ها و سطح عرضه فرآورده های سلامت محور شد.

 

دکتر زهرا حصاری در پایان سخنان خود با بیان اهمیت اجرای طرح تحول سلامت،  خاطر نشان نمود که احساس مسئولیت تمامی افراد دخیل در این طرح به رضایت جامعه منجر خواهد شد و این هدف دانشگاه علوم پزشکی می باشد. 

 

در پایان پس از بیان مشکلات و چالش های موجود از سوی  کارشناسان نظارت بر امور غذایی و دارویی شبکه بهداشت و درمان، معاون غذا و دارو به اتفاق هیات همراه از واحدهای مختلف بازدید به عمل آورد.

 

انتهای پیام/