کد خبر : 14881 تاریخ انتشار : شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۶ ۱۲:۴۳

صبح امروز صورت گرفت؛

برگزاری اختتامیه اولین جلسه قطب چهارم معاونت های غذا و دارو از طریق ویدیو کنفرانس + گزارش تصویری

اختتامیه اولین جلسه قطب چهارم معاونت های غذا و دارو سال جاری با حضور مهندس عباس مهدی زاده مدیر امور استان های سازمان غذا و داروی کشور از طریق ویدیو کنفرانس توسط معاونت غذا و داروی اهواز برگزار شد.به گزارش ایفدانا - Ifdana ؛ به نقل از معاونت غذا و داروی اهواز، اختتامیه اولین جلسه قطب چهارم معاونت های غذا و دارو سال جاری با حضور مهندس عباس مهدی زاده مدیر امور استان های سازمان غذا و داروی کشور از طریق ویدیو کنفرانس توسط معاونت غذا و داروی اهواز برگزار شد.

در این جلسه دکتر حسین برزگر معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز با ارائه گزارش های عملکرد قطب چهارم و مصوبات جلسات پیشین این قطب، ضمن قدردانی از زحمات و تلاش های همکاران قطب( معاونت های غذا و داروی لرستان، بهبهان، آبادان، دزفول، شوشتر و اهواز)، اظهار کرد: امسال معاونت غذا و داروی اهواز با ۵ برنامه متنوع در جهت ارتقای سطح سلامت گام برداشته است که امیدواریم این برنامه ها به خوبی در سطح معاونت های غذا وداروی قطب چهارم گسترش یابد.

وی با اشاره به گسترش سامانه پایش رطوبت و دما، افزود: امیدواریم این مهم در سطح قطب افزایش یابد. دکتر برزگر همچنین گفت: در بحث پژوهش نیز نزدیک به ۷۰ طرح پژوهشی آماده اجرا داریم که امیدواریم در با اجرای این طرح ها منجر به ارتقای سطح سلامت جامعه شود.

مهندس عباس مهدی زاده مدیر امور استان های سازمان غذا و دارو نیز ضمن قدردانی از زحمات و تلاش های دکتر برزگر به دلیل برگزاری این جلسات از طریق ویدیو کنفرانس و صرفه جویی در هزینه ها و تحقق شعار اقتصاد مقاومتی، اظهار امیدواری کرد: معاونت های غذا و دارو هرچه سریعتر مصوبات را در راستای برنامه عملیاتی سازمان و افزایش سطح سلامت جامعه انجام دهند.

همچنین در ادامه این جلسه دبیران کارگروه های تخصصی غذا، دارو، آزمایشگاه، روابط عمومی و تجهیرات پزشکی مصوبات جلسات کارگروه تخصصی خود را تشریح کردند.

گفتنی است: جلسات کارگروه های تخصصی به صورت ویدیو کنفرانس در روزهای سه شنبه و چهارشنبه ۲۱ و ۲۲ تیرماه جاری برگزار شده بود.

DSC_0434DSC_0446DSC_0472DSC_0452DSC_0467

 

انتهای پیام/