کد خبر : 14823 تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۶ ۰۹:۰۳

در معاونت غذا و داروی اهواز صورت گرفت؛

برگزاری سومین جلسه پژوهشی در معاونت غذا و داروی اهواز + عکس

سومین جلسه پژوهشی معاونت غذا و دارو با حضور معاون و مدیر توسعه پژوهش دانشگاه علوم پزشکی اهواز تشکیل شد.به گزارش ایفدانا - Ifdana، به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و داروی اهواز، دکتر حسین برزگر معاون غذا و دارو با اعلام حمایت از انجام کارهای پژوهشی گفت: در سال گذشته و جاری از تمامی کارشناسان معاونت غذا و دارو برای انجام کارهای پژوهشی دعوت به عمل آمده و افراد علاقمند از مشوق های لازم بهره مند خواهند شد.

وی در ادامه افزود در معاونت غذا و دارو شعار “هر کارشناس، یک طرح تحقیقاتی” در حال تحقق است که ان شاءالله تا پایان سال ثمره ارزشمند آن را شاهد خواهیم بود.

 دکتر برزگر همچنین گفت: اين طرحهاي تحقيقاتي در جهت دستيابي به تضمين سلامت كالاهاي سلامت محور و در راستاي اهداف مشخص شده در برنامه عملياتي است تا كارشناسان با علم روز و در جهت رفع مشكلات جاري با كمك حوزه معاونت پژوهشي و اساتيد دانشگاه و صاحبان فرايند در حوزه هاي دارو ؛ غذا و  فراورده هاي آرايشي و بهداشتي ؛  تجهيزات و ملزومات پزشكي ؛ آزمايشگاه خواهد بود.

دکتر بهزاد شریف مخمل زاده معاون توسعه پژوهش دانشگاه نیز ضمن ابراز خرسندی از تشکیل شورای پژوهشی در معاونت غذا و دارو اظهار کرد: طرح های تحقیقاتی باید هدفمند و دارای جهت معینی باشند تا بتوان با انجام آنها مشکلات موجود در حوزه غذا، دارو و تجهیزات پزشکی را مورد ارزیابی قرار داد و در ادامه آنها را رفع کرد.

دکتر مخمل زاده همچنین آمادگی خود را جهت حمایت همه جانبه از طرحهای پژوهشی غذا دارو اعلام کرد.
گفتنی است در این جلسه طرح های تحقیقاتی دریافت شده توسط دبیرخانه پژوهشی مورد بررسی قرار گرفتند و تصمیمات لازم جهت انجام آنها اتخاذ شد.

انتهای پیام/