کد خبر : 13959 تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶ ۱۵:۱۰

برگزاري مراسم معارفه اعضای بسيج ساختمان شماره 2 معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی تهران

در آستانه فرا رسیدن هفته سلامت و همزمان با روز ارتش مراسم معارفه اعضای بسيج ساختمان شماره 2 معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شد.به گزارش  خبرنگارایفدانا از به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و دارو، مراسم معارفه اعضای بسيج ساختمان شماره 2 معاونت غذا و دارو (پايگاه شهید دکتر علیرضا کاظمیان) با حضور دکتر نجاریان مسئول روابط عمومی و مشاور اجرایی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی تهران، دکتر فاتحی مسئول بازرسی بسیج و حاج آقا صادق پور مسئول مرکز عملیات و خدمات کارمندی بسیج مهدی اعمالی جانشین مسئول بسیج جامعه پزشکی و اساتید دانشگاه در تاریخ 29 فروردین 1396 در محل سالن شورای معاونت برگزار شد.

در ابتداي اين مراسم دکتر نجاریان ضمن خوش آمد گويي و خیر مقدم به اعضای بسیج با بيان اینکه جلسه معارفه بسیج، با توجه به نزدیکی به هفته سلامت و همزمان با روز ارتش جلسه مبارکی می باشد و اینکه این راه دست پرورده راه امام خمینی (ره) بوده است اظهار داشت: انقلاب اسلامي ايران با رهنمود هاي معمار كبير انقلاب نشات گرفته از تفكر بسيجي بود و حفظ و تداوم آن هم مرهون همين نگاه و رويكرد است.

وي گفت: يكي از وظايف مهم بسيج در طول دوران مختلف انقلاب حفظ و حراست از انقلاب و دستاورد هاي آن در همه عرصه هاي مختلف است و با توجه به شرايط كنوني كشور وظايف اين نيروي پشتیبان مردمی در در مراکز درمانی و خدمات رسانی کشور از اهميت بيشتري برخوردار است.

در ادامه دکتر فاتحی مسئول بازرسی بسیج افزود:با توجه به اینکه بسیج جامعه پزشکی دانشگاه و بسیج کارکنان از ابتدای سال قبل ادغام‌شده بناشده ، آغازشده که همگی تحت یک پرچم واحد فعالیت کنند.

وی یادآور شد در بحث مسئولیت در بسیج دو نکته حائز اهمیت است که یکی مسئولیت بسیجی بودن بدون هیچ چشم‌داشت در محیط و دیگری بحث چگونگی کار است.

یادآور شد اعضای اصلی شورای کانون بسیج جامعه پزشکی ساختمان شماره دو 10 نفر بود و 20 نفر نیز از اعضاء اجرایی می‌باشند که در ادامه از طرف دکتر زاکانی مسئول بسیج جامعه پزشکی و اساتید دانشگاه به‌کل اعضاء کانون بسیج حکم اعطاء گردید.