کد خبر : 13943 تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۶ ۱۲:۲۷

در جلسه روابط عمومی های دانشگاه گیلان صورت گرفت:

تبیین برنامه های هفته سلامت برای مراکز تابعه دانشگاه علوم پزشکی گیلان

در آستانه فرا رسیدن هفته سلامت، برنامه های هفته سلامت با حضور رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان،  معاونت درمان و روابط عمومی های دانشگاه برای مراکز تابعه دانشگاه علوم پزشکی در استان، تبیین شد.به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی گیلان، دکتر شاهرخ یوسف زاده چابک رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان و رییس ستاد هفته سلامت استان در جمع کارکنان و مسئولین روابط عمومی گفت: کارشناسان روابط عمومی، قطعا به دلیل شایستگی ها و ویژگی های خاصی که دارند همواره مورد توجه مسوولین واحدها هستند. وی ادامه داد: کار کردن در حوزه روابط عمومی نیازمند توانایی های است که در هر کس وجود ندارد و نیازمند استعداد و ویژگی های خاصی است.

 

رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان تصریح کرد: مسئولین روابط عمومی باید توانایی انعکاس اقدامات و خدماتی که در حوزه های مختلف دانشگاه علوم پزشکی گیلان انجام می شود را داشته باشند و این رسالت بر عهده شما به عنوان سفیران اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی در حوزه های مختلف نهاده شده است

.

دکتر یوسف زاده چابک با بیان این که در سال گذشته کارهای بسیار خوبی در حوزه های مختلف دانشگاه علوم پزشکی گیلان انجام شده است، خاطرنشان کرد: کارکنان روابط عمومی باید بتوانند با دید تحلیلی نسبت به انعکاس این اقدامات و پیام های سازمان خود به ذی نفعان و افراد جامعه گام های موثری بردارند. وی تاکید کرد: اگر اخبار بطور صحیح از کانال خودش منتشر نگردد ممکن است خبرهای ناصحیح و خلاف واقع، مردم جامعه را دچار سردرگمی نماید

.

در ادامه رییس دانشگاه از زحمات مدیریت روابط عمومی و رسانه دانشگاه تقدیر کرد. و افزود: با تغییرات جدیدی که در این حوزه انجام شده است کارهای این حوزه هر روز بهتر و برجسته تر دیده می شود.

 

غلامرضا عبداله زاده مدیر روابط عمومی دانشگاه و دبیر ستاد هفته سلامت استان نیز ضمن تبیین جایگاه کارکنان حوزه روابط عمومی در واحدهای تابعه دانشگاه در خصوص هر چه بهتر اجرا شدن برنامه های هفته سلامت تاکید کرد و افزود: با توجه به نامگذاری سال جدید در دانشگاه علوم پزشکی به عنوان "سال عملیات" همگان را به اجرایی کردن برنامه راهبردی دانشگاه دعوت کرد.

 

در این جلسه سیده زینب صمدی مسئول روابط عمومی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی گیلان نیز هماهنگی های لازم را جهت انجام برنامه های معاونت در هفته سلامت انجام داد.

گفتنی است برگزاری برنامه ویزیت رایگان، برپایی سفره سلامت، برگزاری مسابقه نقاشی و عکاسی از دستاوردهای این جلسه بود.

 

 

انتهای پیام/