کد خبر : 13828 تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۶ ۰۸:۱۴

مدیر نظارت بر دارو و مواد مخدر معاونت غذا و داروی اهواز:

ارائه گزارش طرح سلامت نوروزی مدیریت داروی خوزستان + گزارش تصویری

مدیر نظارت بر دارو و مواد مخدر معاونت غذا  و داروی اهواز گزارش طرح سلامت نوروزی مدیریت داروی خوزستان را تشریح کرد.به گزارش ایفدانا - Ifdana، به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و داروی اهواز، مدیر نظارت بر دارو و مواد مخدر معاونت غذا  و داروی اهواز گزارش طرح سلامت نوروزی مدیریت داروی خوزستان را تشریح کرد.

دکتر حسین هادوی مدیر نظارت بر دارو و مواد مخدر معاونت غذا و داروی اهواز گفت:  بیش از 40 بازدید از داروخانه های کشیک و شبانه روزی استان در ایام نوروز صورت گرفت.

وی با بیان اینکه در این ایام نیز بیش از 8 بازدید از شرکت های پخش دارو صورت گرفت، افزود: هماهنگی و توزیع اقلام انحصاری داروخانه هلال احمر در روزهای انبارگردانی و تعطیلات 12 و 13 فروردین از طریق داروخانه اکسین،  تامین داروی بیماران بیمارستان های تابعه دانشگاه از دیگر اقدامات این مدیریت در ایام نوروز است.

دکتر هادوی همچنین اظهار کرد: هماهنگی، توزیع و تحویل اقلام دارویی مورد نیاز و ضروری به داروخانه های کشیک از طریق شرکت های پخش دارو در روزهای تعطیل نیز از دیگر فعالیت های مدیریت داروی استان است.

مدیر نظارت بر دارو و مواد مخدر معاونت غذا و داروی اهواز در پایان گفت: همچنین در ایند ایامن به 6 مورد شکایات مردمی به صورت حضوری و تلفنی  از داروخانه ها رسیدگی شد.

انتهای پیام/