کد خبر : 12808 تاریخ انتشار : پنجشنبه ۰۹ دی ۱۳۹۵ ۱۱:۳۰

با حضور رئیس سازمان غذا و دارو و مدیر کل نظارت بر فراورده های غذایی، آرایشی و بهداشتی در چابهار صورت گرفت؛

مدیران برتر حوزه غذا برگزیده شدند

با حضور رئیس سازمان غذا و دارو و مدیر کل نظارت بر فراورده های غذایی، آرایشی و بهداشتی در چابهار، مدیران برتر حوزه غذا برگزیده شدند.به گزارش ایفدانا - Ifdana،  در سیزدهمین گرد همایی مدیران غذا، آرایشی و بهداشتی دانشگاههای علوم پزشکی کشور در چابهار از مدیران فعال در  امر ارتقای سیاست های غذایی کشور تقدیر شد.

در این همایش که با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان غذا و دارو صورت پذیرفت  مدیران نظارت بر مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی دانشگاههای تهران،  ایلام، کرمانشاه، مازندران، همدان و کاشان به دلیل برگزاری شایسته و ویژه برنامه های سرا سری روز جهانی غذا در  مهرماه  سال جاری به عنوان بر گزیدگان فرهنگی  تقدیر شدند.

 همچنین دانشگاههای سطح یک شیراز، اهواز و تبریز سطح دو اراک، بیرجند و زنجان سطح سه فسا، جهرم و آبادان و در نهایت جیرفت در سطح چهار موفق به کسب رتبه های برتر ارزیابی و عملکرد نظارت بر  مواد غذایی،آرایشی و بهداشتی سال 94-95 شدند.

 تقدیر ویژه این گردهمایی از  سرکار خانم مهندس مریم امین از اداره کل بود که  به دلیل زحمات وی در چاپ "کتاب مجموعه قوانین آیین نامه ها و دستورالعمل های فراورده های غذایی و آشامیدنی" صورت پذیرفت.

انتهای پیام/